ارسال و بازگشت


ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

سفارشات بین 7-10 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد پستی می شوند. زمان تحویل کالا پس از افزودن آن در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال برای سفارشات بالای 200 هزار تومان رایگان و برای سایر سفارشات 11000 تومان است.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت ایران کوتون به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.irبازگرداندن کالا

آیا همه کالاها، شامل مهلت 7 روز گارانتی بازگرداندن رایگان می‏‌شوند؟

در صورتی که کالای ارسال شده دارای ایراد بوده و یا از جهت رنگ و یا سایز با سفارش مطابقت نداشته باشد کلیه هزینه های ارسال و دریافت و کالا به مشتری عودت داده می شود.
در صورتی که هیچ یک از موارد فوق وجود نداشته یعنی کالا سالم بوده و همان محصول سفارش داده شده باشد نیز قابل عودت است که در این صورت هزینه دریافت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری می باشد. هزینه عودت و ارسال به انبار ترکیه معادل 15% مبلغ آیتم عودت شده می باشد.
مشتریان عزیز پیش از ارسال به نکات زیر توجه داشته باشند:
ـ تمامی آیتم ها به استثناء کالاهایی که از نظر بهداشتی دارای اشکال هستند ـ نظیر لباس های زیر ـ قابل عودت می باشند.
ـ دقت شود کالاهایی که بازگردانده می شود می بایست بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن و با همان شرایط اولیه و بدون تغییر در فرم لباس و اتیکت قیمت ارسال گردند.
جهت کسب اطلاع بیشتر لطفا با تیم خدمات پس از فروش ایران کوتون تماس بگیرید:
28428899-021

چگونه می توانم وضعیت کالای بازگشتی خودرا پیگیری نمایم؟

پس از تحویل کالا به پست با تیم خدمات مشتریان ایران کوتون تماس بگیرید.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

- اگر ایراد، وجود مغایرت رنگ و سایز یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ایران کوتون برسد، کلیه هزینه‌های عودت به عهده ایران کوتون بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ایران کوتون، هزینه عودت و ارسال به انبار ترکیه به عهده مشتری خواهد بود، که معادل 15% مبلغ آیتم عودت شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی 28428899-021 تماس بگیرید.
لازم به ذکر است علیرغم هزینه ای که عودت کالا برای ایران کوتون دارد، شرکت هیچ گونه سودی از مشتری دریافت نکرده و تمام مبلغ دریافتی صرف ارسال کالا به ترکیه می گردد.